Harmonogram odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych w roku 2019:

TEREN MIASTA POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE JEDNORODZINNEJ: Bat. Chłopskich, Armii Krajowej, Gdańska, Jana III Sobieskiego, K. Wielkiego, Kołobrzeska, Koszalińska, M. Konopnickiej, Mickiewicza, Polna, Pow. Warszawskich, Rzemieślnicza, Traugutta, Łężek.

TEREN MIASTA POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE WIELORODZINNEJ: Bat. Chłopskich, Armii Krajowej, Gdańska, Jana III Sobieskiego, K. Wielkiego, Kołobrzeska, Koszalińska,M. Konopnickiej, Mickiewicza, Polna, Pow. Warszawskich, Rzemieślnicza, Traugutta.

TEREN MIASTA POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE JEDNORODZINNEJ: Szczecinecka, Jana Pawła II, Browarna, Chopina, Cmentarna, Słoneczna, Graniczna, Kolejowa, Krótka, Krucza, Mieszka I, Miodowa, Młyńska, Nowa, Reymonta, Sportowa, Staszica, Strażacka.

TEREN MIASTA POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE WIELORODZINNEJ: Szczecinecka, Jana Pawła II, Browarna, Chopina, Cmentarna, Słoneczna, Graniczna, Kolejowa, Krótka, Krucza, Mieszka I, Miodowa, Młyńska, Nowa, Reymonta, Sportowa, Staszica, Strażacka.

TEREN MIASTA POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE JEDNORODZINNEJ: 5-go Marca, B. Chrobrego, Demokracji, Dolna, Grunwaldzka, Szpitalna, Kilińskiego, Kościuszki, Mariacka, Moniuszki, Ogrodowa, Okrzei, Piwna, Pl. Orła Białego, Pl. Tysiąclecia, Pl. Wolności, Rynkowa, Solankowa, Targowa, Warszawska, Wąska, Wiejska, Wilcza, Wojska Polskiego, Zamkowa.

TEREN MIASTA POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE WIELORODZINNEJ: 5-go Marca, B. Chrobrego, Demokracji, Dolna, Grunwaldzka, Szpitalna, Kilińskiego, Kościuszki, Mariacka, Moniuszki, Ogrodowa, Okrzei, Piwna, Pl. Orła Białego, Pl. Tysiąclecia, Pl. Wolności, Rynkowa, Solankowa, Targow2019/07/Harmonogram-1-07-19.pdfa, Warszawska, Wąska, Wiejska, Wilcza, Wojska Polskiego, Zamkowa.

TEREN GMINY POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE JEDNO i WIELORODZINNEJ: Borkowo, Dziwogóra, Łęgi, Nowe Ludzicko, Redło, Sucha, Wardyń Górny, Wardyń Dolny, Żołędno.

TEREN GMINY POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE JEDNO i WIELORODZINNEJ: Bolkowo, Buślary, Łośnica, Ostre Bardo, Przyrowo, Prz2019/07/Harmonogram-1-07-19.pdfyrówko, Tychówko.

TEREN GMINY POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE JEDNO i WIELORODZINNEJ: Dobino, Gawroniec, Kapice, Kłokowo, Kłokówko, Lipno, Międzyborze, Nowe Resko, Nowy Toporzyk, Ogartówko, Połczyńska, Plabanówka, Słowianki, Stare Resko, Toporzyk.

TEREN GMINY POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE JEDNO i WIELORODZINNEJ: Brusno, Buślarki, Karsin, Kocury, Kołacz, Kołaczek, Ogartowo, Popielewo, Popielewko, Sękorady, Zaborze.

TEREN GMINY POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE JEDNO i WIELORODZINNEJ: Borucino, Gromnik, Grzybnica, Jaźwiny, Nowe Borne, Ostrowąs, Rzęsna, Szeligowo, Widów, Zajączkowo, Zajączkówko, Zdroiska.

TEREN GMINY POŁCZYN-ZDRÓJ W ZABUDOWIE JEDNO i WIELORODZINNEJ: Bronowo, Bronówko, Brzękowice, Brzozowica, Czarnkowie, Gaworkowo, Grabno, Imienko, Jelonki, Karwie, Milice, Ogrodno, Pasieka, Skarbimierz, Zdroje.

 

GMINA ŚWIDWIN: Sława, Cieszeniewo, Rycerzewko, Bierzwnica, Kluczkowo, Kluczkówko, Świdwinek, Psary, Buczyna, Krasna, Rogalino, Rogalinko, Niemierzyno, Bystrzyna, Bystrzynka, Przymiarki, Krosino, Smardzko, Dobrowola.

GMINA ŚWIDWIN: Stary Przybysław, Nowy Przybysław, Miłobrzegi, Oparzno, Lipce, Gola Górna, Gola Dolna, Łąkowo, Osowo, Śliwno, Karpno, Kłośniki, Bedlno, Kawczyno, Blizno, Przybyradz, Rusinowo, Cieszyno, Lekowo, Kunowo, Kartlewo, Ząbrowo, Berkanowo, Kowanowo, Bełtno, Klępczewo.

 

GMINA SŁAWOBORZE: Biały Zdrój, Ciechnowo, Krzecko, Sidłowo, Lepino, Miedzno, Rokosowo, Słowenkowo, Nowe Ślepce, Stare Ślepce, Krzesimowo, Kalina, Poradz, Jastrzębniki, Sobiemirowo, Słowieńsko, Mysłowice, Powalice, Trzciana, Międzyrzecze, Międzyrzecko, Zagrody.

GMINA SŁAWOBORZE: Sławoborze.

 

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych w roku 2019 – PRZEDSIĘBIORSTWA:

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych na rok 2019 (1x 1 tydzień)

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych na rok 2019 (1x 2 tygodnie)

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych na rok 2019 (1x 4 tygodnie)