Piknik ekologiczny

Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o. o., serdecznie zaprasza 8 lipca 2017 r. (sobota) do Wardynia Górnego na Piknik Ekologiczny!

Wydarzenie to odbędzie się pod hasłem „SELEKTYWNA ZBIÓRKA ODPADÓW”
i będzie połączone z dniem otwartym Zakładu Gospodarki Odpadami w Wardyniu Górnym, przy okazji mijających w tym roku 10 lat działalności Zakładu.

Impreza ta ma na celu przede wszystkim promocję ekologii oraz przybliżenie zmian wprowadzanych rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów, które obowiązywać zaczyna od 1 lipca br.

W przyjemnej atmosferze pikniku rodzinnego z grami, zabawami oraz konkursami dla dzieci
i dorosłych, chcemy umożliwić przyjrzenie się pracy zakładu przetwarzającego odpady oraz propagować zachowania proekologiczne.

Początek imprezy przewidziano na godzinę 15:00, a od godziny 18:00 do 23:00 wszyscy zapraszani są do udziału w zabawie tanecznej z zespołem Bisss!

Impreza została zorganizowana przy patronacie honorowym Gminy Połczyn – Zdrój oraz patronacie Centrum Kultury w Połczynie- Zdroju oraz Rekopol Organizacji Odzysku Opakowań S.A.

Podczas pikniku MPGO zaprasza do skorzystania z:
– warsztatów z selektywnej zbiórki odpadów,
– zwiedzenia Zakładu Gospodarki Odpadami w Wardyniu Górnym,
– gier i zabaw edukacyjnych,
– konkursów z nagrodami,
– zamku dmuchanego i zjeżdżalni dla dzieci,
– ścianki wspinaczkowej,
– malowania twarzy,
– warsztatów robienia baniek mydlanych,
– poczęstunku – pyszna zupa dla każdego!
– zabawy tanecznej z zespołem od godz. 18:00!

Serdecznie zapraszamy!